13 września 2019

X sesja Rady Miejskiej w Chojnicach – 23.09.2019

1. Otwarcie sesji
    1. stwierdzenie quorum,
    2. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu IX sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na IX sesji Rady Miejskiej.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Wybór ławników do orzekania w Sądzie Rejonowym w Chojnicach:
    1. powołanie Komisji Skrutacyjnej;
    2. przedstawienie opinii Zespołu ds. zaopiniowania kandydatów na ławników;
    3. przeprowadzenie głosowania tajnego i ogłoszenie wyników;
    4. podjęcie uchwały w sprawie wyboru ławników do orzekania w Sądzie Rejonowym w Chojnicach.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  11. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  12. Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz Województwa Pomorskiego.
  13. Projekt uchwały w sprawie zmian w składach osobowych komisji stałych Rady Miejskiej.
  14. Projekt uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi.
  15. Projekt uchwały w sprawie wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu Miejskich Wodociągów Sp. z o.o. w Chojnicach.
  16. Projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat w Żłobku Miejskim w Chojnicach utworzonym przez Gminę Miejską Chojnice, warunków częściowego zwolnienia od ponoszenia opłat oraz ustalenia maksymalnej opłaty za wyżywienie.
  17. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  18. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Bytowskiej w Chojnicach.
  19. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego programu rewitalizacji miasta Chojnice.
  20. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  21. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielony odpowiedziach.
  22. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  23. Zakończenie X sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Uchwały:

• Uchwała RM X/136/19
    • W sprawie nabycia lokalu od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach
  • Uchwała RM X/135/19
    • W sprawie nabycia nieruchomości od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach
  • Uchwała RM X/134/19
    • W sprawie przyjęcia Gminnego programu rewitalizacji miasta Chojnice
  • Uchwała RM X/133/19
    • W sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Bytowskiej w Chojnicach
  • Uchwała RM X/132/19
    • W sprawie zbycia nieruchomości
  • Uchwała RM X/131/19
    • W sprawie ustalenia wysokości opłat w Żłobku Miejskim w Chojnicach utworzonym przez Gminę Miejską Chojnice, warunków częściowego zwolnienia od ponoszenia opłat oraz ustalenia maksymalnej opłaty za wyżywienie.
  • Uchwała RM X/130/19
    • W sprawie wieloletniego planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych będących w posiadaniu Miejskich Wodociągów Sp. z o.o. w Chojnicach.
  • Uchwała RM X/129/19
    • W sprawie rozpatrzenia skargi
  • Uchwała RM X/128/19
    • W sprawie zmian w składach osobowych komisji stałych Rady Miejskiej
  • Uchwała RM X/127/19
    • W sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz Województwa Pomorskiego
  • Uchwała RM X/126/19
    • W sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  • Uchwała RM X/125/19
    • W sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  • Uchwała RM X/124/19
    • W sprawie wyboru ławników do orzekania w Sądzie Rejonowym w Chojnicach.

Uchwały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastochojnice.pl/269.html

W kategorii: 2019