13 sierpnia 2019

1. Otwarcie sesji
    1. stwierdzenie quorum,
    2. złożenie ślubowania przez nowego radnego,
    3. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu VIII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na VIII sesji Rady Miejskiej.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  11. Projekt uchwały w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających do Zarządu Osiedla Nr 10
    w Chojnicach.
  12. Projekt uchwały w sprawie pozostawienia bez dalszego biegu zgłoszenia kandydata na ławnika.
  13. Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy.
  14. Projekt uchwały w sprawie nadania nazwy ulicy.
  15. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Strzeleckiej w Chojnicach.
  16. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Leśnej w Chojnicach.
  17. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  18. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  19. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  20. Projekt uchwały w sprawie nabycia nieruchomości w drodze darowizny od Skarbu Państwa.
  21. Projekt uchwały w sprawie nabycia nieruchomości od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach w drodze darowizny.
  22. Projekt uchwały w sprawie ustanowienia dorocznych nagród Burmistrza Miasta Chojnice za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz określenia szczegółowych warunków i trybu ich przyznawania.
  23. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  24. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielony odpowiedziach.
  25. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  26. Zakończenie IX sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Uchwały:

• Uchwała RM IX/123/19
    • Zmieniająca Uchwałę Nr IX/120/19 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 26 sierpnia 2019r. w sprawie nabycia nieruchomości od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach w drodze darowizny.
  • Uchwała RM IX/122/19
    • W sprawie nabycia lokalu od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach w drodze darowizny.
  • Uchwała RM IX/121/19
    • W sprawie ustanowienia dorocznych nagród Burmistrza Miasta Chojnice za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury oraz określenia szczegółowych warunków i trybu ich przyznawania.
  • Uchwała RM IX/120/19
    • W sprawie nabycia nieruchomości od Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Chojnicach w drodze darowizny.
  • Uchwała RM IX/119/19
    • W sprawie nabycia nieruchomości w drodze darowizny od Skarbu Państwa.
  • Uchwała RM IX/118/19
  • Uchwała RM IX/117/19
  • Uchwała RM IX/116/19
  • Uchwała RM IX/115/19
    • W sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Leśnej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IX/114/19
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Strzeleckiej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IX/113/19
    • W sprawie nadania nazwy ulicy.
  • Uchwała RM IX/112/19
    • W sprawie nadania nazwy ulicy.
  • Uchwała RM IX/111/19
    • W sprawie pozostawienia bez dalszego biegu zgłoszenia kandydata na ławnika.
  • Uchwała RM IX/110/19
    • W sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających do Zarządu Osiedla Nr 10 w Chojnicach.
  • Uchwała RM IX/109/19
    • W sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  • Uchwała RM IX/108/19
    • W sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.

Uchwały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastochojnice.pl/269.html

W kategorii: 2019