15 lutego 2019

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji
    1. stwierdzenie quorum,
    2. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu III sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na III sesji Rady Miejskiej.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  11. Projekt uchwały w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli.
  12. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz sposób podziału środków na nagrody ze specjalnego funduszu nagród.
  13. Projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Miejskiej Chojnice na lata 2019-2022 z perspektywą do roku 2026”.
  14. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Kościerskiej w Chojnicach.
  15. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Wysokiej w Chojnicach.
  16. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Tucholskiej w Chojnicach.
  17. Projekt uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu pomiędzy ulicami Człuchowską i Bytowską w Chojnicach.
  18. Projekt uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulicy Ustronnej w Chojnicach.
  19. Projekt uchwały zmieniającej Uchwałę Nr II/22/18 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 17 grudnia 2018r. w sprawie określenia warunków udzielania i wysokości stawek procentowych bonifikat od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
  20. Projekt uchwały w sprawie odstąpienia od żądania zwrotu bonifikaty.
  21. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  22. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  23. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  24. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  25. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  26. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielonych odpowiedziach.
  27. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  28. Zakończenie IV sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Uchwały:

• Uchwała RM IV/62/19
  • Uchwała RM IV/61/19
  • Uchwała RM IV/60/19
  • Uchwała RM IV/59/19
    • Zmieniająca Uchwałę Nr II/22/18 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 17 grudnia 2018r. w sprawie określenia warunków udzielania i wysokości stawek procentowych bonifikat od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
  • Uchwała RM IV/58/19
    • W sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulicy Ustronnej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IV/57/19
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu pomiędzy ulicami Człuchowską i Bytowską w Chojnicach.
  • Uchwała RM IV/56/19
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Tucholskiej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IV/55/19
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Wysokiej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IV/54/19
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Kościerskiej w Chojnicach.
  • Uchwała RM IV/53/19
    • W sprawie uchwalenia „Programu Ochrony Środowiska dla Gminy Miejskiej Chojnice na lata 2019-2022 z perspektywą do roku 2026”.
  • Uchwała RM IV/52/19
    • W sprawie uchwalenia regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowe warunki przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia zasadniczego, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz sposób podziału środków na nagrody ze specjalnego funduszu nagród.
  • Uchwała RM IV/51/19
    • W sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć niektórych nauczycieli.
  • Uchwała RM IV/50/19
    • W sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  • Uchwała RM IV/49/19
    • W sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.

Uchwały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastochojnice.pl/269.html

W kategorii: 2019