20 stycznia 2020

Burmistrz Miasta Chojnice ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych Gminy Miejskiej Chojnice z zakresu rewitalizacji w ramach projektu pn. „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach” w 2020 r.

Burmistrz Miasta Chojnice ogłasza otwarty konkurs ofert na powierzenie organizacjom pozarządowym realizacji zadań publicznych Gminy Miejskiej Chojnice z zakresu rewitalizacji w ramach projektu „Rewitalizacja Dzielnicy Dworcowej w Chojnicach” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Organizacje mogą uzyskać dotację na organizację warsztatów, które zakończą się realizacją konkretnej inicjatywy – pielęgnacji z nasadzeniami zieleni i/lub wykonaniem prac aranżacji przestrzeni. Inicjatywy te muszą być realizowane na ogólnodostępnych przestrzeniach Dzielnicy Dworcowej.

Termin zgłaszania ofert mija 17 lutego 2020 roku. Realizacja działań powinna być zaplanowana do 1 grudnia 2020 roku.

Wysokość środków przeznaczonych na realizację zadania to 90.000,00 zł. Od organizacji pozarządowych nie jest wymagany wkład własny finansowy.

Szczegóły w załączonym ogłoszeniu.

Dokumenty do pobrania:

OgłoszenieOgłoszenie [157 KB, docx]