25 lipca 2024

Ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Konserwacja i restauracja średniowiecznej Baszty Kościelnej wraz z gotyckim murem obronnym, położonych w kompleksie Bazyliki Mniejszej w Chojnicach”.

Na podstawie § 8 ust. 6 Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków, ustanowionego uchwałą Rady Ministrów nr 232/2022 z dnia 23 listopada 2022 r., Gmina Miejska Chojnice zawiadamia o wszczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Konserwacja i restauracja średniowiecznej Baszty Kościelnej wraz z gotyckim murem obronnym, położonych w kompleksie Bazyliki Mniejszej w Chojnicach”.

Prowadzącym postępowanie zakupowe mającym na celu wyłonienie wykonawcy zadania jest Parafia Rzymskokatolicka pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach, Plac Kościelny 5, 89-600 Chojnice.

Zadanie jest realizowane przy udziale środków pochodzących z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – edycja pierwsza, promesa wstępna dofinansowania inwestycji RPOZ/2022/6446/Polski Ład, wystawiona na Wnioskodawcę – Gminę Miejską Chojnice.

Termin składania ofert: do 29.08.2024 do godz. 15:00 (decyduje data wpływu oferty)

Miejsce składania ofert: Parafia Rzymskokatolicka pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach, Plac Kościelny 5, 89-600 Chojnice

Osoba do kontaktu: ks. Jacek Dawidowski – proboszcz Parafii,  tel. 52 397 50 08, 600 891 872; e-mail: [email protected].

Szczegóły dotyczące postępowania zakupowego zawarte są w treści zapytania ofertowego oraz załączników do niniejszego zapytania.

Adres strony internetowej prowadzonego postępowania: https://bazylikachojnice.pl/zapytanie-ofertowe-nr-1-2024-z-dnia-25-07-2024-r-na-realizacje-zadania-pn-konserwacja-i-restauracja-sredniowiecznej-baszty-koscielnej-wraz-z-gotyckim-murem-obronnym-polozonych-w-kompleksie-ba/

W kategorii: Ogłoszenia