27 maja 2019

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji
    1. stwierdzenie quorum,
    2. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu VI sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na VI sesji Rady Miejskiej.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  11. Projekt uchwały w sprawie nadania pośmiertnie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice.
  12. Projekt uchwały w sprawie nadania pośmiertnie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice.
  13. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia woli utworzenia Spółdzielni Socjalnej „TUR”.
  14. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia oświadczenia o uczczeniu 30. rocznicy Wyborów Czerwcowych 1989 roku.
  15. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  16. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielonych odpowiedziach.
  17. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  18. Zakończenie VII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Uchwały:

• Uchwała RM VII/93/19
    • W sprawie przyjęcia oświadczenia o uczczeniu 30. rocznicy Wyborów Czerwcowych 1989 roku.
  • Uchwała RM VII/92/19
    • W sprawie wyrażenia woli utworzenia Spółdzielni Socjalnej „TUR”.
  • Uchwała RM VII/91/19
    • W sprawie nadania pośmiertnie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice.
  • Uchwała RM VII/90/19
    • W sprawie nadania pośmiertnie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice.
  • Uchwała RM VII/89/19
    • W sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  • Uchwała RM VII/88/19
    • W sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.

Uchwały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastochojnice.pl/269.html

W kategorii: 2019