30 grudnia 2000

Realizacja budynku mieszkalnego przy ulicy Wielewskiej

Wykonawca: ChTBS

Obecna realizacja budynku mieszkalnego jest trzecią z rzędu. Wszystkie do tej pory zostały wykonane w niespełna 9 miesięcy. Firma zamierza zakończyć budowę budynku przy ul. Wielewskiej do 31.07.2001 r. Realizowany budynek to 24 mieszkania dwu i trzypokojowe o pow. od 44 m2 do 63 m2, każde jest wyposażone w balkon i bardzo nowoczesne instalacje wewnętrzne po to, aby najemcy najmniej, jak to możliwe, wydawali na media.

Mieszkania są wykończone pod klucz z wykładziną rulonową na podłodze, zlewozmywakiem, kuchenką gazową z piekarnikiem z możliwością zamiany na elektryczną, ubikacją typu kompakt, umywalką możliwością zmiany na elektryczną umożliwiającą podłączenie prądu trójfazowego, c.o. z indywidualnymi wodomierzami, kanalizacją, telefoniczną, domofonową, telewizji kablowej z kamerą obserwującą plac zabaw dla dzieci, internetową. Jako nieliczni w województwie pomorskim administrowanie lokalami prowadzimy w ten sposób, że najemcy w danym miesiącu płacą czynsz z góry, natomiast z dołu za zużyte w poprzednim miesiącu media, po to, aby najemca miał kontrolę nad kosztami ponoszonymi na utrzymanie swojego mieszkania.

Wszystkie mieszkania posiadają na wszystkie media (poza śmieciami) indywidualne liczniki. Chcemy, aby każdy najemca płacił tylko za siebie.

W kategorii: 2000