13 maja 2013

Ogłoszenie o rozpoczęciu Konsultacji Społecznych projektu Strategii Rozwoju Miasta Chojnice na lata 2012-2020

Chojnice, 13 maja 2013 r.

Burmistrz Miasta Chojnice informuje, że w dniu 13 maja br. rozpoczęły się KONSULTACJE SPOŁECZNE projektu Strategii Rozwoju Miasta Chojnice na lata 2012-2020

Konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Miasta Chojnice na lata 2012-2020 rozpoczęły się w dniu 13 maja i potrwają do 27 maja br.

Dokument końcowy Strategii wraz z dokumentami pomocniczymi i Formularzem zgłoszenia opinii dostępny jest poniżej.

Formularz zgłoszenia opinii jest podstawową bezpośrednią formą konsultacji, za pomocą którego można zgłaszać swoje uwagi do Strategii, wysyłając go na adres e-mail: [email protected]

Intencją Burmistrza Miasta Chojnice jest, aby konsultacje społeczne odbywały się w powszechnym dialogu angażującym zarówno instytucje publiczne, partnerów społeczno-gospodarczych, jak i mieszkańców Chojnic.

W ramach konsultacji społecznych projektu Strategii dopuszcza się również bezpośrednie składanie uwag w formie pisemnej na adres Urzędu Miejskiego w Chojnicach, Wydział Programów Rozwojowych i Współpracy Zagranicznej, Stary Rynek 1, 89-600 Chojnice.

Burmistrz Miasta Chojnice
dr Arseniusz Finster