30 kwietnia 2013

Informacja dla członków Rady oraz Zespołu Koordynującego prace nad opracowaniem Strategii Rozwoju Miasta Chojnice na lata 2012-2020 w związku z obradami Rady Strategii w dniu 8 maja br.

Szanowni Państwo,

Poniżej załączamy komplet dokumentów na obrady Rady Strategii  Rozwoju Miasta Chojnice, które odbędą się  dnia 8 maja br. o godz. 11,00 w siedzibie Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowego.

Niniejszym informujemy, iż na planowanym posiedzeniu Rady ustalony zostanie również ostateczny kształt Tomu V Strategii  Rozwoju Miasta Chojnice na lata 2012-2020, na który składać się będzie synteza wszystkich poprzednich czterech tomów opracowanych dokumentów.

W kategorii: Strategia rozwoju Miasta Chojnice 2020