30 listopada 2018

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji:
    1. stwierdzenie quorum,
    2. wnioski do porządku obrad.
  2. Przyjęcie protokołu XXXIII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  3. Powołanie Sekretarza sesji i Komisji Wnioskowej.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z prac w okresie między sesjami.
  6. Informacja o realizacji uchwał i wniosków podjętych na XXXIII sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.
  7. Przedłożenie przez Przewodniczących Komisji wniosków i opinii podjętych w okresie międzysesyjnym.
  8. Ustosunkowanie się do wniosków Komisji.
  9. Projekt uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Miejskiej Chojnice na 2022 r.
  10. Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2022 – 2037.
  11. Projekt uchwały w sprawie nadania pośmiertnie tytułu Zasłużonego Obywatela Miasta Chojnice.
  12. Projekt uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2022 – 2024.
  13. Projekt uchwały w sprawie ustalenia planu potrzeb w zakresie wykonywania prac społecznie użytecznych w Gminie Miejskiej Chojnice na rok 2022.
  14. Projekt uchwały w sprawie ustalenia opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola publiczne i oddziały przedszkolne prowadzone przez Gminę Miejską Chojnice.
  15. Projekt uchwały w sprawie ustalenia wysokości opłat w Żłobku Miejskim w Chojnicach utworzonym przez Gminę Miejską Chojnice, warunków częściowego zwolnienia od ponoszenia opłat oraz ustalenia maksymalnej opłaty za wyżywienie.
  16. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi i stawki tej opłaty.
  17. Projekt uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości.
  18. Projekt uchwały w sprawie nabycia nieruchomości.
  19. Projekt uchwały w sprawie nabycia nieruchomości.
  20. Projekt uchwały w sprawie nabycia nieruchomości.
  21. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  22. Projekt uchwały w sprawie zbycia nieruchomości.
  23. Projekt uchwały w sprawie darowizny nieruchomości.
  24. Projekt uchwały w sprawie odstąpienia od żądania zwrotu bonifikaty.
  25. Projekt uchwały w sprawie zatwierdzenia planu pracy Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej
    w Chojnicach na 2022 rok.
  26. Wnioski i oświadczenia radnych oraz odpowiedzi na wnioski.
  27. Informacje o złożonych interpelacjach i zapytaniach oraz udzielonych odpowiedziach.
  28. Wolne wnioski i oświadczenia klubowe.
  29. Zakończenie XXXIV sesji Rady Miejskiej w Chojnicach.

Uchwały:

• Uchwała RM II/27/18
    • W sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gdańsku skargi Prokuratora Rejonowego w Chojnicach na uchwałę Nr XXI/222/16 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 13 czerwca 2016 roku w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miejskiej Chojnice wraz z odpowiedzią na skargę.
  • Uchwała RM II/26/18
    • zmieniająca Uchwałę Nr IX/117/07 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 28 czerwca 2007r. w sprawie diet za udział w pracach Rady Miejskiej i jej organów.
  • Uchwała RM II/25/18
    • W sprawie nabycia nieruchomości.
  • Uchwała RM II/24/18
    • W sprawie nabycia nieruchomości.
  • Uchwała RM II/23/18
    • W sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy.
  • Uchwała RM II/22/18
    • W sprawie określenia warunków udzielania i wysokości stawek procentowych bonifikat od opłaty z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów.
  • Uchwała RM II/21/18
    • W sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu w rejonie ulic Żwirki i Wigury i Subisława w Chojnicach.
  • Uchwała RM II/20/18
    • W sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu pomiędzy ulicami Człuchowską i Bytowską w Chojnicach.
  • Uchwała RM II/19/18
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu przy ulicy Przemysłowej w Chojnicach.
  • Uchwała RM II/18/18
    • W sprawie przystąpienia do sporządzenia zmian w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Chojnice.
  • Uchwała RM II/17/18
    • W sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania oraz trybu przeprowadzania kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania dotacji udzielanych z budżetu Gminy Miejskiej Chojnice dla publicznych i niepublicznych: szkół, przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez osoby fizyczne i osoby prawne niebędące jednostkami samorządu terytorialnego.
  • Uchwała RM II/16/18
    • W sprawie uchwalenia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii na 2019 r.
  • Uchwała RM II/15/18
    • W sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej na lata 2019 – 2033.
  • Uchwała RM II/14/18
    • W sprawie udzielenia pomocy finansowej na rzecz Województwa Pomorskiego.
  • Uchwała RM II/13/18
    • W sprawie zaciągnięcia kredytu bankowego na sfinansowanie deficytu budżetowego oraz na spłatę wcześniej zaciągniętych pożyczek i kredytów.
  • Uchwała RM II/12/18
    • W sprawie uchwalenia budżetu Gminy Miejskiej Chojnice na 2019 r.
  • Uchwała RM II/11/18
    • W sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej.
  • Uchwała RM II/10/18
    • W sprawie zmian w budżecie miasta Chojnice na 2018 r.

Uchwały dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej: bip.miastochojnice.pl/269.html

W kategorii: 2018