28 kwietnia 2023

„Granty PPGR” – terminy złożenia oświadczeń

Logo

Gmina Miejska Chojnice informuje, iż od 27 kwietnia 2023 roku zaczyna się dwuletni okres trwałości projektu  polegającego na przekazaniu uczniom laptopów w ramach grantu przyznanego gminie w ramach konkursu „Granty PPGR – Wsparcie dzieci i wnuków byłych pracowników PGR w rozwoju cyfrowym”. 27 kwietnia 2023 roku rozliczenie grantu przedstawione przez gminę zostało zweryfikowane i zatwierdzone, a tym samym zakończyła się realizacja projektu.

Zgodnie z procedurą monitorowania utrzymania efektów projektu, terminy na złożenie oświadczeń przez osoby, które otrzymały sprzęt w ramach projektu, przedstawiają się następująco:

• I oświadczenie – rok po rozliczeniu projektu: od 1 do 27 kwietnia 2024 r.
  • II oświadczenie – dwa lata po rozliczeniu projektu: od 1 do 27 kwietnia 2025 r.

O konieczności złożenia oświadczeń Gmina Miejska Chojnice przypomni osobnymi komunikatami.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Wydziałem Programów Rozwojowych i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miejskiego w Chojnicach – tel. 52 3971800 wew. 26.

Wzór oświadczenia, Wzór oświadczenia – wersja edytowalna

Dokumenty do pobrania:

Wzór oświadczeniaWzór oświadczenia [567 KB, pdf]

W kategorii: Aktualności, Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR