19 lutego 2018

Dokumentacja dworca gotowa do ogłoszenia zamówień publicznych

Logotypy. W kolejści od lewej: 1. Fundusze Europejskie Program Regionalny 2. Urząd Marszałkowki Województwa Pomorskiego 3. Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Gotowy program funkcjonalno – użytkowy dworcowej inwestycji to przepustka do realizacji przedsięwzięcia „Utworzenie transportowego węzła integrującego wraz ze ścieżkami pieszo-rowerowymi i rozwojem sieci publicznego transportu zbiorowego na terenie Chojnicko-Człuchowskiego MOF”. – W najbliższy czwartek 22 lutego ogłaszamy przetarg na projekt i budowę dworca autobusowego oraz ścieżek rowerowych – zapowiada burmistrz Arseniusz Finster na konferencji prasowej 19 lutego.

Za dwa tygodnie zostanie uruchomione  drugie postępowanie dotyczące budynku głównego dworca oraz parkingów. W najbliższy czwartek  22 lutego komisja przetargowa otworzy oferty na dostawę 5 dużych autobusów.

W kategorii: Utworzenie transportowych węzłów integrujących ze ścieżkami pieszo-rowerowymi i rozwojem sieci publicznego transportu zbiorowego na terenie Chojnicko-Człuchowskiego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego