16 czerwca 2023

Chojnicki Bieg po Zdrowie Razem dla Poli

W niedzielę 18 czerwca odbędzie się „Chojnicki Bieg po Zdrowie Razem dla Poli”, którego celem jest wsparcie dziewczynki cierpiącej na niezwykle rzadką i nieuleczalną chorobę – zespół Retta.

W ramach wydarzenia od godz. 14:00 na terenie Fosy Miejskiej będą odbywały się występy artystyczne, pokazy tańca, licytacje oraz koncert Queens Champions. Przewidziana jest także kwesta do puszek, a każda zebrana złotówka trafi na subkonto Poli w Fundacji „Zdążyć z Pomocą”.

Na terenie parkingu przy Starym Spichlerzu będą również atrakcje dla najmłodszych – dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy i balony wypełnione helem. Na parkingu znajdować się będzie się także strefa gastronomiczna.

Do udziału w biegu zaprasza burmistrz Chojnic Arseniusz Finster oraz wiceburmistrz Adam Kopczyński

Zapisy na bieg tutaj.