4 marca 2015

Zaproszenie na konferencję “Rekultywacja 15 składowisk odpadów komunalnych zlokalizowanych na obszarze działania Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze”

Trzy logotypy. 1. Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności 2. Pomorskie w Unii 3. Unia Europejska

Wniosek nr WND-RPPM.05.01.00-00-005/09 Umowa nr UDA-RPPM.05.01.00-00-005/09-00

6 marca 2015 o godz. 11.00 zapraszamy przedstawicieli mediów do Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowego w Chojnicach (ul. Marszałka J. Piłsudskiego 30a), na  konferencję prasową podsumowującą projekt:

„Rekultywacja 15 składowisk odpadów komunalnych zlokalizowanych na obszarze działania Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Nowym Dworze”.

Gośćmi konferencji będą i projekt podsumują przedstawiciele Gmin Partnerskich, m.in.:

• Przedstawiciel Lidera Projektu
  • Edward Pietrzyk  Zastępca Burmistrza Chojnic
  • Gmina Czersk
  • Grzegorz Klauza Zastępca Burmistrza
  • Gmina  Przechlewo
  • Tadeusz Frieda Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Przechlewie
  • Miasto Chojnice
  • Jarosław Rekowski Dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska
  • Miasto i Gmina  Debrzno
  • Sandra Krampikowska Inspektor ds. Gospodarki Komunalnej
  • Miasto Człuchów