Wybierz język:

Zdjęcie Starego Rynku obejmujące: Ratusz. fontannę, Bazylikę, Kościół ZNMP, hotel oraz budynki mieszkalne i usługowe

25 maja 2023

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy!

Serdecznie zapraszamy 1 czerwca br. do Fosy Miejskiej na Chojnicki Dzień Dziecka. Początek o godzinie 10.00.

Podczas imprezy zaprezentują się dzieci z chojnickich przedszkoli oraz dzieci i młodzież z chojnickich szkół. Na scenie będziemy gościć tancerki z Chojnickiego Centrum Kultury, zobaczymy pokaz tresury psów oraz specjalny program Cyrkologia. Całość zakończy Projekt 41 przedstawieniem „Kleksy – piosenki Pana Kleksa”. Na scenie będzie też rozstrzygnięcie konkursów dla dzieci organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.
Wszystkie dzieci, które pojawią się w Fosie Miejskiej w godzinach od 12.00 do 17.30, będą mogły skorzystać z atrakcji – dmuchańców – za darmo.

Organizatorami Chojnickiego Dnia Dziecka są Promocja Regionu Chojnickiego, Chojnickie Centrum Kultury, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Urząd Miejski w Chojnicach.
Partnerami są Regalux Krzysztof Sutowski, Meblik Sp. z o. o., Urbaniak Inwestycje, Zakłady Mięsne Skiba S.A., Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter, Centrum Park Chojnice, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o., Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowe, Straż Pożarna i Policja.

Plakat - Chojnicki Dzień Dziecka

W kategorii: Aktualności