Wybierz język:

Zdjęcie Starego Rynku obejmujące: Ratusz. fontannę, Bazylikę, Kościół ZNMP, hotel oraz budynki mieszkalne i usługowe

14 lipca 2023

Zapraszamy na koncert do Fosy Miejskiej

Serdecznie zapraszamy na koncert zespołów Trzy Gitary i Postulat, który odbędzie się w niedzielę 16 lipca Fosie Miejskiej o godz. 17:00.

Trzy Gitary to jedna z najlepszych polskich grup wykonujących przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron. Wysoki poziom artystyczny zespołu, a nade wszystko łudząco podobne do oryginału głosy muzyków powodują, iż występy Trzech Gitar stanowią bardzo atrakcyjną propozycję koncertową.

W skład zespołu wchodzi: Marcin Niewęgłowski – gitarzysta, wokalista, kompozytor. W latach 2014-2016 współpracował z zespołem Czerwone Gitary. W 2015 roku brał udział w jubileuszowej trasie koncertowej z okazji 50-lecia zespołu Czerwone Gitary oraz w trasie koncertowej po USA i Kanadzie; Mirosław Niewęgłowski – gitarzysta basowy, wokalista; Sylwester Pikulik – perkusista.

POSTULAT powstał pod koniec 2019 roku. W 2022 światło dzienne ujrzała debiutancka płyta zatytułowana „Zwierciadło”. Znalazł się na niej utwór „Plaża”, który szczególnie wpadł w ucho słuchaczom i gości często na antenie Radia WEEKEND FM.

Skład zespołu:
Maciej Mews – Wokal, Bas
Janek Buczkowski – Gitara, drugi głos
Rafał Szlachcikowski – Gitara
Karol Jelonkiewicz – Bębny
Muzykę komponuje – Janek Buczkowski,
Teksty pisze – Maciej Mews
Aranżacje – POSTULAT


Wstęp wolny. Zapraszamy!

W kategorii: Aktualności