Wybierz język:

Zdjęcie Starego Rynku obejmujące: Ratusz. fontannę, Bazylikę, Kościół ZNMP, hotel oraz budynki mieszkalne i usługowe

9 czerwca 2023

Warsztaty „Chojnicka strategia młodych” – analiza SWOT, design thinking

Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Młodzieżowa Rada Miejska w Chojnicach zapraszają na “Warsztaty „Chojnicka strategia młodych” – analiza SWOT, design thinking”. Zaproszenie skierowane jest również do osób, które wcześniej nie brały udziału w spotkaniach w ramach projektu „Chojnicka strategia młodych”.

Spotkania warsztatowe mają na celu opracowanie analizy SWOT, wyznaczenie kierunków działań, oczekiwanych rezultatów i sposobu ich monitorowania oraz określenie propozycji projektowych wyłonionych metodą design thinking w ramach tworzenia Chojnickiej strategii młodych!

To właśnie na tym etapie prac nad strategią młodzież będzie mogła wykreować swoje pomysły projektowe, które zostaną ujęte w dokumencie i wyznaczone do realizacji. 

To doskonała okazja aby wziąć aktywny udział w tworzeniu “Chojnickiej strategii młodych” i podzielić się swoimi pomysłami, a także dowiedzieć się więcej o analizie SWOT i metodzie design thinking.

Udział bezpłatny. Link do rejestracji: forms.gle/19PurY538fogqpyK6

Zaplanowane są dwa spotkania:

12 czerwca (poniedziałek) godz. 9:00-15:00

14 czerwca (środa) godz. 9:00-15:00

Oba odbędą się w Sali Obrad Urzędu Miejskiego w Chojnicach (sala 408).

UWAGA: zalecamy udział w obu spotkaniach (ich zakres tematyczny jest różny), ale jeśli nie jest to możliwe, można zgłosić się na jedno.

Warsztaty poprowadzą: trener Piotr Kalewski (kalewski.com) i dr Bartłomiej Kołsut.

Projekt “Chojnicka strategia młodych” realizowany jest przez Fundację Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz Młodzieżową Radę Miejską w Chojnicach. Projekt finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

W kategorii: Aktualności