7 czerwca 2023

Uwaga Kierowcy! Od środy ruch wahadłowy na ul. Bytowska – Leśna

W związku z informacją przekazaną przez Wykonawcę robót inwestycji „Budowa zachodniego obejścia”, Burmistrz Miasta Chojnice informuje, iż z dniem 14.06.2023 r. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Bytowska – Leśna uwzględniająca wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Utrudnienia związane będą z przebudową skrzyżowania ulicy Bytowskiej z Leśną na skrzyżowanie typu rondo.

Zachodnie obejście będzie rozpoczynać się u zbiegu ul. Bytowskiej i Leśnej, następnie przejdzie przez Zamieście, okalać będzie osiedle Asnyka i Kolejarza, a zakończy się, rondem na końcu ul. Sępoleńskiej. Planuje się, iż inwestycja zakończy się w styczniu 2025 r. Zadanie realizuje Urząd Marszałkowski w Gdańsku.

fot. D. Frymark