Wybierz język:

Zdjęcie Starego Rynku obejmujące: Ratusz. fontannę, Bazylikę, Kościół ZNMP, hotel oraz budynki mieszkalne i usługowe

25 lipca 2023

Największe przeboje Maanamu w Fosie Miejskiej

Koncert „Młodzi śpiewają Maanam” to kolejna edycja projektu „Młodzi śpiewają…”, którego inicjatorką  jest chojniczanka Weronika Kowalska. Wydarzenie jest organizowane z okazji 5. rocznicy śmierci wokalistki zespołu Maanam Kory Jackowskiej.

Na chojnickiej scenie zaprezentuje się zespół złożony z młodych, artystów z Chojnic i okolic. Skład zespołu został dobrany specjalnie na ten koncert. Zaprezentują się: Weronika Kowalska (wokal), Zofia Kosobucka (chórek), Maria Cyborowska (chórek), Janusz Łangowskim (gitara elektryczna), Mateusz Stachurski (gitara elektryczna), Bartek Werachowski (gitara basowa), Bartek Nowak (perkusja).

Będzie można usłyszeć takie hity legendarnego zespołu jak m.in. Cykady na cykladach, Szare miraże, Lipstick on the Glass, Po prostu bądź i wiele innych. Koncert odbędzie się 28 lipca 2023 roku o godzinie 20:00 w amfiteatrze w Fosie Miejskiej.

Projekt realizowany jest w ramach „Stypendium Miasta Chojnice dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieki nad zabytkami”.

Plakat koncertu Młodzi Śpiewają Maanam

W kategorii: Aktualności