24 lipca 2023

Drużyna Ratusza druga w potyczkach samorządowych.

W miniony weekend Powiat Chojnicki obchodził 25 urodziny. Z tej okazji zorganizowano mnóstwo atrakcji dla mieszkańców całego powiatu. Koncerty z występem gwiazdy wieczoru – Kamilem Bednarkiem, stoiska partnerów, atrakcje dla całych rodzin i dzieci oraz wiele konkursów. A wszystko w przepiękniej scenerii Parku Tysiąclecia.

Elementem świętowania były potyczki samorządowe, w których udział wzięły wszystkie samorządy wchodzące w skład powiatu chojnickiego. Reprezentacja chojnickiego ratusza w składzie: Adam Kopczyński, Alicja Szulc, Alicja Kloskowska oraz Michał Wojsa zajęła drugie miejsce.

Uczestnicy potyczek zmierzyli się w różnych konkurencjach takich jak: przeciąganie liny, bieg z gazetą czy wyciskanie ciężarków. Nie było łatwo, ale cel został osiągnięty czyli propagowanie idei aktywnego i zbiorowego spędzania czasu oraz integracja jednostek samorządu terytorialnego Powiatu Chojnickiego.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie do udziału w potyczkach, a Powiatowi Chojnickiemu życzymy, co najmniej kolejnych 25 lat owocnej współpracy z Miastem Chojnice.

Zdjęcia:
Adam Kopczyński