12 lipca 2010

Komunikat Kierownika Budowy dotyczący asfaltowania drogi nr 22

Trzy logotypy. 1. Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności 2. Pomorskie w Unii 3. Unia Europejska

Projekt pt. ,,Przebudowa głównej arterii komunikacyjnej Miasta Chojnice stanowiącej fragment międzynarodowego układu komunikacyjnego Berlin-Kaliningrad” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

KOMUNIKAT Z DNIA 12.07.2010 R.

Firma BETPOL informuje, że w dniu 12 lipca 2010 roku rozpoczyna układanie kolejnych warstw asfaltobetonu na w/w ulicach. Prace odbywać się będą w godzinach od 18:00 do 4:00 i wymagają kierowania ruchem wahadłowym. Termin zakończenia: 24.07.2010 r.

Zbigniew Górzyński
Kierownik Budowy
BETPOL S.A.

W kategorii: Przebudowa głównej arterii komunikacyjnej Miasta Chojnice stanowiącej fragment międzynarodowego układu komunikacyjnego Berlin-Kaliningrad