19 maja 2010

Komunikat Kierownika Budowy dot. przebudowy drogi 22

Trzy logotypy. 1. Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności 2. Pomorskie w Unii 3. Unia Europejska

W najbliższych dniach, począwszy od 19 do 22 maja 2010 roku, od godziny 17 do wczesnych godzin rannych prowadzone będą prace związane z frezowaniem ciągu ulic: Sukienników i Gdańskiej. Ponadto w dniu dzisiejszym, tj. 19.05.2010 roku w godzinach od 17-20 frezowana będzie ulica Modrzewskiego. W tym czasie prosimy nie parkować w ciągu frezowanych ulic. Pojazdy pozostawione w pasie roboczym zostaną odholowane na koszt właścicieli.

Zbigniew Górzyński
Kierownik Budowy
BETPOL S.A.

W kategorii: Przebudowa głównej arterii komunikacyjnej Miasta Chojnice stanowiącej fragment międzynarodowego układu komunikacyjnego Berlin-Kaliningrad