19 lipca 2023

Kino w Fosie Miejskiej z Młodzieżową Radą Miejską

Zapraszamy na pierwszy z dwóch letnich seansów w Fosie Miejskiej organizowanych przez Młodzieżową Radę Miejską w Chojnicach. W ankiecie przeprowadzonej przez młodych radnych wygrał film “Mamma Mia!” i to on zostanie wyświetlony w środę, 26 lipca o godzinie 21.15.

Młoda Sophie (Amanda Seyfried) za niedługo przeżywać będzie swój wielki dzień. Wychodzi bowiem za mąż. Jej marzeniem jest być odprowadzoną pod kobierec przez swojego ojca, którego niestety nigdy nie udało jej się poznać. Jej matka Donna (Meryl Streep) wychowywała ją samotnie. Z pomocą przychodzi znaleziony przez Sophie pamiętnik matki, gdzie opisani są trzej mężczyźni, z którymi przed laty Donnę z całą pewnością łączyło coś więcej. Sophie postanawia spełnić swoje marzenie poznania ojca i zaprasza trzech mężczyzn wspomnianych w pamiętniku na swoje wesele. Bez informowania o tym matki.

“Mamma Mia!” to przygoda, którą przeżyć musi każdy i to zdecydowanie nie jeden raz. Jest to wspaniała okazja aby na nowo zakochać się w wielkich przebojach ABBY: „Dancing Queen”, „S.O.S.”, „Money, Money, Money” i „Take a Chance on Me”. Nie możemy marnować czasu! Pora przygotować się na greckie wesele Sophie!

Wstęp na projekcję jest bezpłatny. Wydarzenie organizowane jest finansowane z budżetu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach w ramach budżetu Gminy Miejskiej Chojnice przy wsparciu organizacyjnym Chojnickiego Centrum Kultury i Samorządnego Centrum Młodzieżowego prowadzonego przez Fundację Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej i dofinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Chojnice i Powiatu Chojnickiego.

Kino plenerowe MAMMA MIA z logotypem Młodzieżowej Rady Miejskiej. 26 lipca godz. 21:15. Fosa miejska.