13 czerwca 2022

IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach na żywo

Dzisiaj o godz. 13.00 w sali obrad Urzędu Miejskiego w Chojnicach (sala 408) odbędzie się IV sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach.

Porządek obrad:

1. Otwarcie IV sesji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach, stwierdzenie kworum i powitanie gości.
  2. Przedstawienie porządku obrad sesji oraz jego zmiany.
  3. Wystąpienie Burmistrza Miasta Chojnice dr Arseniusza Finstera „Rozwój społeczno-gospodarczy Chojnic”.
  4. Uchwała w sprawie podjęcia apelu na temat drogi krajowej nr 22.
  5. Informacja o projekcie radnych „Domki dla owadów w Chojnicach” dofinansowanym w ramach konkursu Akumulator Społeczny.
  6. Wolne głosy, wnioski oraz dyskusja.
  7. Zakończenie obrad.

Wsparciem w zakresie organizacji prac Rady służy Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, która realizuje projekt polegający na animacji działalności Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach. Animatorem Rady jest Żaneta Jasińska, tel. 788 685 405 , e-mail: [email protected].