1 lipca 2010

Komunikat z dnia 1.07.2010 r.

Trzy logotypy. 1. Program Regionalny Narodowa Strategia Spójności 2. Pomorskie w Unii 3. Unia Europejska

Projekt pt. ,,Przebudowa głównej arterii komunikacyjnej Miasta Chojnice stanowiącej fragment międzynarodowego układu komunikacyjnego Berlin-Kaliningrad” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

KOMUNIKAT Z DNIA 01.07.2010 R.

Uprzejmie informuję, że od dnia 5 lipca 2010 wprowadzona zostanie nowa uzgodniona organizacja ruchu w związku z realizacją przebudowy drogi 22.
Począwszy od 5 lipca zamknięty dla ruchu zostanie Plac Św. Jerzego, natomiast otwarta zostanie ul. Swarożyca. Zamknięty zostanie również dojazd do Netto przez Plac Niepodległości.

Zmiana ta spowodowana jest przebudową sieci wodociągowej, energetycznej, deszczowej i układu drogowego w tej części miasta.

Zbigniew Górzyński
Kierownik Budowy
BETPOL S.A.

W kategorii: Przebudowa głównej arterii komunikacyjnej Miasta Chojnice stanowiącej fragment międzynarodowego układu komunikacyjnego Berlin-Kaliningrad