24 sierpnia 2023

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kolejarz Junior Cup 2023

Już w najbliższy weekend na Stadionie Miejskim ChKS KOLEJARZ 1926 odbędzie się największe w regionie wydarzenie w piłce dziecięcej: IX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KOLEJARZ JUNIOR CUP.

Turniej zgromadzi 64 zespoły spośród najlepszych szkółek piłkarskich z województwa wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodnio-pomorskiego. Ponad 700 zawodników będzie toczyło zmagania na ośmiu boiskach pod okiem swoich trenerów i licencjonowanych sędziów. Dla wszystkich uczestników przygotowano puchary, medale i poczęstunek.

Na rozgrywki zaprasza zarząd klubu i rodzice zawodników. Wydarzenie objął Patronatem Honorowym Burmistrz Miasta Chojnice.

Plakat IX Turnieju Kolejarz Junior Cup