31 stycznia 2024

Wystawa „Burmistrzowie i Przewodniczący Rady Miejskiej w Chojnicach w latach 1990-2024”

Burmistrz Miasta Chojnice zaprasza 31 stycznia o godz. 16:30 na wernisaż rysunków Dominiki Laski, który odbędzie się w sali wystawowej Chojnickiego Centrum Kultury w ramach 104. rocznicy powrotu Chojnic do Ojczyzny.

Na wystawie prezentowanych będzie dwanaście portretów, zarówno burmistrzów jak i przewodniczących Rady Miejskiej w Chojnicach, którzy swoje funkcje pełnili w latach 1990- 2024.

Autorką prac jest chojniczanka Dominika Laska, stypendystka burmistrza w dziedzinie kultury, obecnie studentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim.

Prace można oglądać do 6 lutego.

Zapraszamy!