17 sierpnia 2023

Wkrótce kolejny seans filmowy w Fosie Miejskiej

W imieniu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach zapraszamy w dniu 23 sierpnia o godz. 21:00 na drugi seans filmowy organizowany przez młodych radnych w Fosie Miejskiej.

W ankiecie przeprowadzonej przez MRM dotyczącą wyboru filmu, spośród przedstawionych propozycji drugie miejsce zajął film Spider-Man Uniwersum” i to właśnie on zostanie wyświetlony.

Wydarzenie finansowane jest z budżetu Młodzieżowej Rady Miejskiej w Chojnicach w ramach budżetu Gminy Miejskiej Chojnice przy wsparciu organizacyjnym Chojnickiego Centrum Kultury i Samorządnego Centrum Młodzieżowego prowadzonego przez Fundację Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej oraz dofinansowanego ze środków Gminy Miejskiej Chojnice i Powiatu Chojnickiego.

Wstęp wolny!

Baner - kino plenerowe Młodzieżowej Rady Miejskiej