10 maja 2024

Super drużyna z wizytą u burmistrza

Burmistrz Arseniusz Finster spotkał się w czwartek z drużyną kadetów Szkoły Technicznej im. Dywizjonu 303 BZDZ w Chojnicach i pogratulował im niesamowitego sukcesu!

Senior kadet Patryk Leszczyński (kapitan drużyny), st. kadet Bartosz Nakielski oraz st. kadet Jakub Całczyński będący „pod skrzydłami” koordynatora st. chor. szt. Mirosława Nowakowskiego podjęli wyzwanie i zajęli III miejsce w Międzyszkolnym Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy o Wojsku Polskim pn. „Ekstraklasa Wojskowa”. Ich zaangażowanie i wysiłek zostały nagrodzone – wyjadą na poligon w Drawsku Pomorskim.

W turnieju uczestniczyło 16 zwycięskich drużyn z całej Polski, reprezentujących każde województwo. To ogromne wyróżnienie.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy naszym młodym bohaterom!