27 września 2023

Pożegnanie wieloletniej dyrektorki żłobka miejskiego

Burmistrz Arseniusz Finster zaprosił dzisiaj do Ratusza panią Ludmiłę Szultkę, by osobiście podziękować jej za długoletnie pełnienie funkcji dyrektora żłobka miejskiego w Chojnicach.

Pani Ludmiła kierowała placówką przez 27 lat. Jak zaznaczył burmistrz, przez ten czas nie było żadnych problemów ze żłobkiem. Dziękował za sumienne i pełne zaangażowania wykonywanie swoich obowiązków, za profesjonalizm i dbanie o dobro małych podopiecznych. Następnie życzył wielu lat w  zdrowiu i radości, a także czasu na realizację marzeń i pasji.

Za współpracę podziękował także dyrektor wydziału edukacji Grzegorz Czarnowski, skarbnik miasta Wioletta Szreder oraz przewodniczący komisji edukacji Rady Miejskiej Bogdan Kuffel.

Z uśmiechem na twarzy, ale i ze wzruszeniem słowa wdzięczności za wspólne lata pracy wyraziła również pani dyrektor, mówiąc, że coś się kończy, żeby coś mogło zacząć, a ona zaczyna właśnie nowe życie.

W spotkaniu uczestniczyła też pani Arleta Odya, która wraz z początkiem września objęła funkcję nowego dyrektora żłobka miejskiego.