4 września 2024

Miasto Chojnice z podziękowaniem za rozwój opieki wczesnodziecięcej

Miasto Chojnice otrzymało podziękowanie za rozwój opieki wczesnodziecięcej w Polsce.

Podziękowanie odebrał reprezentujący miasto Chojnice zastępca burmistrza Adam Kopczyński na spotkaniu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego, podczas którego sekretarz stanu ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej Aleksandra Gajewska oraz wojewoda pomorska Beata Rutkiewicz spotkały się z samorządowcami i przedsiębiorcami, aby omówić realizację Programu Aktywny Maluch 2022 – 2029.

Podziękowanie dla Miasta Chojnice za zaangażowanie w rozwój opieki wczesnodziecięcej w Polsce.

Na górnym zdjęciu od lewej: wicestarosta chojnicki Jacek Klajna, sekretarz stanu ministerstwa rodziny, pracy i polityki społecznej Aleksandra Gajewska, zastępca burmistrza Adam Kopczyński oraz zastępca wójta gminy Chojnice Janusz Szczepański.