23 września 2024

Dary z Chojnic dotarły do Dzierżoniowa i do Kłodzka

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu chojnickich strażaków i harcerzy, nasze dary bezpiecznie dotarły do Dzierżoniowa. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę za pomoc oraz ofiarność.

Obecnie sytuacja w Dzierżoniowie jest już stabilna, dlatego wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane dalej do osób potrzebujących w Kłodzku. To kolejny krok w naszej wspólnej misji, aby wsparcie trafiało tam, gdzie jest najbardziej potrzebne.

Od dzisiaj zbiórka na dworcu kolejowy trwa dalej. Na plakacie poniżej jest spis najbardziej potrzebnych rzeczy.

Na zdjęciu głównym: burmistrz Dzierżoniowa Dariusz Kucharski, komendant hufca Dzierżoniów Tomasz Tkacz oraz zastępca burmistrza Chojnic Adam Kopczyński.