11 października 2024

Burmistrz Miasta Chojnice: ogłasza konsultacje w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Chojnicach w sprawie zasad przeprowadzania naboru wniosków o zawarcie umowy podnajmu lokalu mieszkalnego, realizowanego w ramach inwestycji spółki Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., w tym określenie dodatkowych kryteriów pierwszeństwa oraz zasad przeprowadzania oceny punktowej dla dodatkowych kryteriów pierwszeństwa i dla kryterium pierwszeństwa oraz maksymalnej wysokości miesięcznego dochodu gospodarstwa domowego.

Działając na podstawie uchwały Nr XVIII/205/12 Rady Miejskiej w Chojnicach z dnia 19 marca 2012r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących ich działalności statutowej, Burmistrz Miasta Chojnice przedstawia do konsultacji projekt uchwały.

W związku z powyższym zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie miasta Chojnice, do wnoszenia uwag i opinii w formie pisemnej w terminie od 11.10.2024 do 18.10.2024 roku na formularzu zgłoszenia opinii.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Wydział Gospodarki Komunalnej.

Uprawnione do udziału  w konsultacjach są organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Formularz zgłoszenia opinii należy:

• przesłać na adres: Stary Rynek 1, 89-600 Chojnice lub
  • złożyć osobiście w biurze podawczym lub
  • przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected]
Dokumenty do pobrania:

Formularz zgłoszeniaFormularz zgłoszenia [14 KB, docx]