Aplikacja na telefon !go Chojnice

Lewa strona grafiki zawiera kod qr do sklepu Google Play oraz kod qr do sklepu App Store. Nad planszami qr zamieszczone jest informacja o tytule aplikacji - !go Chojnice, miejska aplikacja mobilna. Prawa strona przedstawia dwa telefony z z uruchomioną aplikacją !go Chojnice. Na pierwszym ekranie widać moduły aplikacji takie jak: samorząd, aktualności, przetargi, nieruchomości, szkoły i uczelnie, wywóz odpadów, zgłoś usterkę, o nas, mzk, najnowsze oferty, wodociągi oraz pasek odtwarzacza radia. Na drugim telefonie widać ekran powitalny podczas uruchamiania aplikacji, czyli herb Miasta Chojnice, !go Chojnice, miasto w kieszeni.

!go Chojnice to interaktywna, modułowa aplikacja dla mieszkańców oraz gości Chojnic, która zawiera:

• informacje samorządowe
  • komunikaty
  • moduły tematyczne i środowiskowe
  • moduł komunikacji z samorządem

Używaj aplikacji !go Chojnice, aby poznać różne instytucje i komunikować się z nimi. Czytaj najnowsze wiadomości i komunikaty. Poznaj swój samorząd i komunikuj się z radnymi oraz władzami miasta. Pomagaj miastu rozwijać się – zgłaszaj usterki mienia oraz bierz udział w konsultacjach społecznych i badaniach opinii. Udzielaj władzom miasta informacji zwrotnej, wyrażaj swoją opinię w ważnych sprawach.

Nadgryzione jabłko z napisem "Pobierz z App Store"Jeden większy trójkąt z łagodnymi krawędziami zawierający pomarańczowy czworobok oraz trzy mniejsze trójkąty o kolorach: zielonym, turkusowym i czerwonym. Z prawej strony napis Google Play
Biała plansza z czarnymi kwadratami - kod qr do sklepu AppStoreBiała plansza z czarnymi kwadratami - kod qr do Google Play

Telefon w dłoni. Na telefonie ekran ładowania aplikacji !go Chojnice. Tło w telefonie zielone. Na nim Od góry herb miasta Chojnice i poniżej napis: !go Chojnice Miasto w kieszeni