3 września 2024

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej – dot. zadania pn. Konserwacja i restauracja średniowiecznej Baszty Kościelnej wraz z gotyckim murem obronnym, położonych w kompleksie Bazyliki Mniejszej w Chojnicach

Flaga i Godło Polski

Gmina Miejska Chojnice, w imieniu Beneficjenta dotacji – Parafii Rzymskokatolickiej pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach, Plac Kościelny 5, 89-600 Chojnice – zawiadamia o wyborze oferty najkorzystniejszej w postępowaniu na zadanie pn. „Konserwacja i restauracja średniowiecznej Baszty Kościelnej wraz z gotyckim murem obronnym, położonych w kompleksie Bazyliki Mniejszej w Chojnicach”.

Prowadzącym postępowanie zakupowe mającym na celu wyłonienie wykonawcy zadania jest Parafia Rzymskokatolicka pw. Ścięcia św. Jana Chrzciciela w Chojnicach, Plac Kościelny 5, 89-600 Chojnice.

Zadanie jest realizowane przy udziale środków pochodzących z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – edycja pierwsza, promesa wstępna dofinansowania inwestycji RPOZ/2022/6446/Polski Ład, wystawiona na Wnioskodawcę – Gminę Miejską Chojnice.

Szczegóły znajdują się w załączniku do niniejszej informacji.

Ikona Polski Ład flaga i kontur Polski
Dokumenty do pobrania: